PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

DATA SERVERU

Z technických důvodů se evidují mj. následující údaje, které nám, příp. našemu webspace provideru předává váš internetový prohlížeč (takzvané serverlogfiles):

  • typ a verze prohlížeče
  • použitý operační systém
  • webové stránky, ze kterých nás navštěvujete (Referrer URL)
  • webové stránky, které navštěvujete
  • datum a přesný čas vašeho přístupu
  • vaše (IP) adresa internetového protokolu.

Tyto anonymní údaje se ukládají odděleně od vašich případně uvedených osobních údajů, a nelze tak odvodit žádný vztah k určité osobě. Jsou vyhodnocovány pro statistické účely, abychom mohli optimalizovat naši internetovou prezentaci a naše nabídky.

MOŽNOST KONTAKTU

Na našich stránkách vám nabízíme možnost spojit se s námi prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře. V tomto případě se ukládají uživatelem poskytnuté údaje za účelem jeho kontaktování. Předávání třetím osobám neprobíhá. Rovněž nedochází k porovnání takto získaných údajů s údaji, které byly potenciálně získány jinými komponenty našich stránek.

INFORMACE/ZRUŠENÍ/SMAZÁNÍ

Na základě spolkového zákona o ochraně osobních údajů se na nás můžete bezplatně obrátit v případě dotazů ohledně získávání, zpracování nebo využívání vašich osobních údajů a jejich korekce, blokování, mazání či zrušení uděleného povolení. Upozorňujeme na to, že právo na korekci nesprávných údajů nebo na smazání osobních údajů máte tehdy, pokud to není v rozporu se zákonnou povinností o uchovávání údajů.